אודות

עוד-שירי-זיידמן

עו"ד שירי זיידמן

משרד עורכת דין שירי זיידמן מתמחה בעריכת דין בדיני משפחה וייצוג נפגעי עבירה כבר 15 שנים, תוך מתן דגש על טובת הלקוחות בכל תיק ומבלי לפגוע בערכי המוסר והצדק אשר מלווים אותו בדרכו המקצועית והאישית.

המשרד מתמחה בליווי הסכמי גירושין, פרידה והורות, צוואות וירושות תוך דאגה, כל העת, כי זכויות הלקוחות לא יפגעו ובמקביל השאיפה היא הגעה להסכם מול הצד השני ומניעת המשך הליכים משפטיים מיותרים. 
 
תיקים העוסקים ב'ניכור הורי', נמצאים במרכז העשייה המשרדית עצם היותם קשים ביותר לטיפול, הדרך לפתרון נושא זה טמון בראש ובראשונה באבחון הקטין כסובל מניכור ודרך הפעולה הטוב ביותר הוא הטיפול המשפחתי המהיר על ידי מטפל מקצועי המבין בתחום זה.

ניסיונו הרב של המשרד בתחום זה, מלמד שחובה לרתום את המערכת המשפטית בטיפול בנושא הניכור ההורי, בלעדיו לא ניתן יהיה לפתור בצורה המיטיבה ביותר תיקים מסוג זה. עורכת דין שירי זיידמן תפעל במסגרת הועדות בלשכת עורכי הדין לקידום חקיקה בנושא ומתן מענה לקטינים על מנת שלא יהפכו לבוגרים מנוכרים.

במקביל המשרד מתמחה בייצוג נפגעי עבירה, הן בהליך האזרחי והן בהליך הפלילי – המשרד מוביל תיקים רבים במאבקם הצודק והנכון של נפגעי עבירה, החל מלווי והגשת התלונה במשטרה, דרך הגשת כתב אישום ושמירה על זכויות נפגעי העבירה ועד להגשה וייצוג בתביעות לפיצויים בעקבות ההליך הפלילי.